Polityka Zwrotów

Prosimy o uważne zapoznanie się z tymi zasadami, ponieważ są to warunki regulujące zakupy na naszej platformie. Określają Twoje prawa i obowiązki dotyczące Twoich zakupów, w tym ważne ograniczenia i wyłączenia.

Złożenie przez Ciebie Zamówienia na Naszej platformie oznacza zgodę na zasady, które nią rządzą, dlatego przed potwierdzeniem zamówienia upewnij się, że je rozumiesz.

Gwarancja Produktu

Gwarantujemy, że produkty sprzedawane na naszej stronie są w 100% nowe i wolne od wad materiałowych i wykonawczych - nigdy nie sprzedajemy baterii używanych lub regenerowanych. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z zakupu, możesz zwrócić produkt(y) do nas w ciągu 30 dni, a my zwrócimy Ci pełną cenę produktu. Zwrócimy koszty wysyłki tylko wtedy, gdy wynik jest z naszej winy (wysłany niewłaściwy przedmiot, uszkodzenia transportowe). Klienci są odpowiedzialni za wszystkie koszty wysyłki zwracanych produktów, chyba że wysłano nieprawidłowe produkty, za które zwrócimy koszty wysyłki.

Metoda Zwrotu

O ile nie określono inaczej, nasze produkty są objęte gwarancją przez 1 rok od pierwotnej daty zakupu przy normalnym użytkowaniu. Elementy zamienne, jeśli zostały wydane, nie zostaną ponownie uruchomione ani w żaden sposób nie przedłużą okresu gwarancji.

Wszystkim przedmiotom zwracanym z jakiegokolwiek powodu musi towarzyszyć numer autoryzacji zwrotu towaru (RMA), który jest wydawany na żądanie i musi być opłacony z góry. Zniżka na wysyłkę jest udzielana klientowi w przypadku potwierdzenia wady materiałowej lub produkcyjnej.

Upewnij się, że zwracane produkty są tymi, które kupiłeś u nas. Nie ponosimy odpowiedzialności za przesłane do nas przedmioty, które nie są naszym produktem.

Autoryzacja Zwrotu

Naszym celem jest zadowolenie naszych klientów w 100%. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z naszych produktów, skontaktuj się z nami natychmiast przez e-mail. Postaramy się jak najlepiej rozwiązać twój problem. Jeśli zwrócisz nam produkt(y) w ciągu 30 dni, zwrócimy Ci pełną cenę produktu (opłaty za wysyłkę i obsługę nie podlegają zwrotowi, chyba że zwrot był wynikiem naszego błędu). Products, wyślij do nas wiadomość e-mail w celu uzyskania RMA i wypełnij instrukcje dotyczące zwrotu produktów do nas. Dla własnego bezpieczeństwa zdecydowanie zalecamy ubezpieczenie zwrotu od utraty lub uszkodzenia oraz wynajęcie firmy spedycyjnej, która wystawi dowód dostawy.

Ochrona gwarancyjna nie obejmuje

1. Uszkodzenie baterii spowodowane awarią ładowania, modyfikacją, zaniedbaniem, nadużyciem, wypadkiem, niewłaściwą instalacją lub zamarznięciem.

2. Jeśli pochodzi od innego sprzedawcy.

3. Strata czasu, niedogodności lub inne przypadkowe lub wtórne szkody.

4. Nieprawidłowo włożone lub niewłaściwie dobrane baterie.

5. Baterie z uszkodzeniami fizycznymi.

6. Rozładowane akumulatory, które można ponownie naładować i użyć ponownie.

Back To Top
Menu