Kim Jesteśmy

Baterialaptopa.com to sklep internetowy, który służy naszym klientom doskonałymi produktami. Zakupy online z ogromnego wyboru sklepu w najlepszej cenie. Wysyłamy produkty na cały świat z baterią smartfona, baterią tabletu, baterią laptopa, baterią plc, baterią inteligentnego zegarka, baterią GPS, baterią tabletu i nie tylko!

Jesteśmy firmą specjalizującą się we wszelkiego rodzaju bateriach Ni-MH, bateriach Ni-Cd, bateriach polimerowych litowo-jonowych, kompatybilnych bateriach, takich jak bateria do laptopa, bateria do kamery, bateria do aparatu i tak dalej. Nasze akumulatory przeszły rygorystyczne procedury kontroli jakości, takie jak certyfikaty CE, UL i ISO9001/9002. Naszym założeniem biznesowym jest produkt najwyższej jakości w najniższej cenie.

Zaangażowaliśmy się w zapewnienie lepszej obsługi klienta i lepszej jakości produktów w przystępnej cenie. Dzięki zaawansowanemu systemowi technologicznemu, doświadczonemu zespołowi operacyjnemu, zespołowi sprzedaży i sprawnym usługom logistycznym, Baterialaptopa.com szybko stał się liderem transgranicznego e-commerce.

Przywiązujemy ogromną wagę do relacji z naszymi klientami, co przejawia się w niezrównanej jakości obsługi klienta. Mamy oddany zespół kierowników obsługi klienta, którzy zawsze chętnie pomogą Ci znaleźć baterię do laptopa, której potrzebujesz, korzystając z ich zaawansowanej wiedzy o produktach i wiedzy na temat baterii do laptopów. Aby uzyskać pomoc na żywo, nie wahaj się z nami skontaktować.

Jeśli masz wycenę dużego zamówienia, napisz do nas na adres info@baterialaptopa.com, aby poprosić o wycenę, a jeden z naszych menedżerów konta przedstawi Ci konkurencyjną ofertę tak szybko, jak to możliwe.

Baterie można również kupić w naszej hurtowni internetowej www.battery-trade.com.

Zadowolenie klienta jest na pierwszym miejscu

Gwarancja Produktu

Wszystkie nasze produkty posiadają 12 miesięczną gwarancję.

Poufność Twoich danych osobowych

Baterialaptopa.com zobowiązuje się nie przekazywać twoich informacji stronom trzecim.

Zwróć Towar

W razie potrzeby zwracaj przedmioty od daty ich otrzymania. Następnie zostanie on zwrócony lub wymieniony zgodnie z Państwa życzeniem.

Aby dowiedzieć się, jak zwrócić przedmiot, skontaktuj się z nami przed odesłaniem paczki.

Bezpieczna płatność online

Bezpieczne płatności i szyfrowanie SSL.

W każdym razie obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji.

Skontaktuj się z nami:

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami Adres E-mail: info@baterialaptopa.com

Certification
Back To Top
Menu