Metoda Płatności

Zalecamy korzystanie z metody płatności PayPal!
PayPal PayPal

Paypal gwarantuje bezpieczeństwo wprowadzanych danych, które chronią Cię przed ryzykiem oszustwa.

PayPal stał się jednym z największych dostawców usług płatniczych na świecie, porównywalnym z Visa i MasterCard. Dzięki PayPal możesz akceptować karty kredytowe, a także własną metodę płatności PayPal.

Jest to szybki i bezpieczny sposób, w jaki klienci mogą płacić online za pomocą wszystkich głównych kart debetowych i kredytowych, przelewów bankowych online oraz płatności posiadaczy konta PayPal.Klienci nie potrzebują nawet konta PayPal, aby płacić za pomocą PayPal.

Zarówno Paypal, jak i karty kredytowe używają zaszyfrowanych serwerów do przetwarzania powiązanych płatności, a informacje o Twojej karcie kredytowej nie są przechowywane na naszych serwerach.

Ciepłe wskazówki:

Jeśli wybierzesz szybka płatność „SZYBKA PŁATNOŚĆ PAYPAL” (zamiast wypełniania adresu dostawy na tej stronie w celu realizacji transakcji), wybierz właściwy adres podczas realizacji transakcji, jeśli nie, musisz utworzyć nowy adres, w przeciwnym razie wyślemy na adres Domyślny adres PayPal.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące płatności, wyślij wiadomość e-mail na adres info@baterialaptopa.com, obsługa klienta witryny będzie się z Tobą aktywnie komunikować.

Back To Top
Menu