Polityka Prywatności

Baterialaptopa.com jest jedynym właścicielem informacji, które gromadzimy na tej stronie, nie sprzedajemy, nie wynajmujemy ani nie udostępniamy tych informacji żadnej innej firmie w celach marketingowych. Wiemy, że zależy Ci na tym, w jaki sposób informacje o Tobie są wykorzystywane i udostępniane, i doceniamy Twoje zaufanie do nas. Traktujemy Twoje dane osobowe zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, ochrony i poufności.

Jesteśmy zobowiązani do ochrony Twojej prywatności. Informacje, które zbieramy na Twój temat, będziemy wykorzystywać wyłącznie zgodnie z prawem (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 2012 r.).

Zbieramy informacje o Tobie z dwóch powodów: po pierwsze, aby przetworzyć Twoje zamówienie, a po drugie, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę.

Nie będziemy Ci wysyłać e-maili w przyszłości, chyba że wyrazisz na to zgodę.

W przyszłości damy Ci możliwość odrzucenia otrzymywania e-maili marketingowych od nas lub od innego handlowca.

Rodzaje informacji, które będziemy gromadzić na Twój temat, obejmują:

Twoje imię Adres zamieszkania Numer telefonu Adres e-mail

(Te informacje są wykorzystywane wyłącznie do przetwarzania zamówienia i komunikowania się z Tobą w sprawie Twojego zamówienia)

Przechowywane przez nas dane osobowe będą bezpiecznie przechowywane zgodnie z naszą wewnętrzną polityką bezpieczeństwa i przepisami prawa.

Back To Top
Menu