Wysyłka I Dostawa

Bezpłatna dostawa wszystkich artykułów bez minimalnego zamówienia.

Wysyłamy z Hongkongu w Chinach

Wszystkie zamówienia złożone do standardowej wysyłki na wszystkie produkty znajdujące się w magazynie zostaną wysłane w ciągu 1-2 dni roboczych. Informacje o wysyłce będą dostępne następnego dnia po wysłaniu przedmiotu. Do klienta wysyłana jest wiadomość e-mail zawierająca numer śledzenia.

Zwykle dostawa zajmuje około 7-20 dni roboczych, ale zależy to od dokładnego adresu lub regionu. Święta i inne zwyczaje dotyczące sprawdzania mogą wpływać na opóźnienia usług pocztowych.

Należy pamiętać, że nie wysyłamy do pudełek APO (wojskowych) ani FPO (zagranicznych). Nie ponosimy odpowiedzialności za nieprawidłowy lub nieznany adres. Upewnij się, że adres wysyłki jest poprawny i możliwy do dostarczenia.

Jeśli adres dostawy jest odległy, powiadomimy Cię e-mailem, że nie można go wysłać i zwrócimy pieniądze.

Nieprawidłowy adres do wysyłki

Obowiązkiem kupującego jest uiszczenie dodatkowych opłat za wysyłkę i obsługę, jeśli paczka zostanie zwrócona z powodu nieprawidłowego adresu wysyłki podanego przez kupującego.

Wymień zamówiony przedmiot

Obowiązkiem kupującego jest opłacenie kosztów wysyłki i opłaty manipulacyjnej w tej samej wysokości, jeśli kupujący chce wymienić zamówione przedmioty na nowe.

Ograniczenia Wysyłki

* Dziękujemy za zakupy w Baterialaptopa.com! Obecnie mamy możliwość dokładnej dostawy do większości krajów i regionów w wyżej wymienionym czasie transportu. Ze względu na globalne napięcie związane z COVID-19, zmiany w transporcie międzynarodowym, w połączeniu z pewnymi kontrolami celnymi i szybkim zużyciem magazynów, dokładamy wszelkich starań, aby zawsze zakończyć transport niektórych towarów w powyższym okresie.

US1 US2

Aby uzyskać więcej informacji na temat ograniczeń wysyłki, skontaktuj się z nami

Email: info@baterialaptopa.com

Back To Top
Menu